Ogrzewanie postojowe

Zmrożone szyby i zimny silnik to problemy, które napotyka każdy kierowca w okresie zimowym. Nie da się ukryć, ze wchodzenie do samochodu, w którym panuje lodowa atmosfera jest wyjątkowo nieprzyjemne. Jest jednak na to sposób. Rozwiązaniem jest ogrzewanie postojowe, które pozwala cieszyć się ciepłem wewnątrz pojazdu tuż po wejściu do środka.

Z zastosowaniem ogrzewania postojowego eksploatacja auta zimą staje się dużo przyjemniejsza, nie trzeba odśnieżać auta, drapać szyb, rozgrzewać silnika. Nowoczesna technologia zapewnia komfortowe temperatury dla kierowcy i pasażerów samochodu, a rozgrzany silnik pracuje prawidłowo od początku jazdy.

Korzystając z ogrzewania postojowego, unikamy także problemu emisji dużej ilości spalin przy rozruchu zimnego silnika i zwiększonego zużycia paliwa, działamy więc z korzyścią dla środowiska i własnego portfela. Ogrzewanie postojowe to wydajne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się nie tylko w warunkach zimowych, ale także latem, kiedy w upalne dni trzeba schłodzić wnętrze samochodu.

Zajmujemy się montażem oraz serwisem agregatów powietrznych firm WEBASTO i Eberspächer.

Serwisujemy także ogrzewania postojowe Webasto nowego typu w pojazdach Volvo i Renault.

AIR TOP EVO 2000

AIR TOP EVO 3900


Ogrzewanie postojowe firmy Webasto

Ogrzewanie postojowe firmy Eberspächer